Wolverhampton reaguje na odejścia defensorów. Transfer reprezentanta Belgii bliski realizacji

Wolverhampton reaguje na odejścia defensorów. Transfer reprezentanta Belgii bliski realizacji fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sacha Tavolieri [Twitter]

Wolverhampton prowadzi zaawansowane rozmowy z Jasonem Denayerem - poinformował Sacha Tavolieri.

Zespół „Wilków” rozstał się w trwającym oknie transferowym z wieloletnim kapitanem oraz liderem linii obrony - Conorem Coadym, który stracił miejsce w składzie po zmianie taktyki przez szkoleniowca Bruno Lage i wkrótce może stracić jeszcze Willy'ego Boly'ego, z uwagi na to, że ten zaczął naciskać na umożliwienie mu przeprowadzki do Nottingham Forest.

Ekipa z Molineux Stadium nie zamierza za wszelką cenę zatrzymywać Iworyjczyka, ale nie zgodzi się na opuszczenie przez niego klubu, jeżeli nie znajdzie jego wartościowego następcy.

A tym może zostać pozostający wciąż bez drużyny Jason Denayer.

Reprezentant Belgii nie przedłużył wygasającego kontraktu z Olympique'em Lyon i od tego momentu nie potrafi wypracować żadnego zadowalającego go porozumienia z nowym pracodawcą.

Sacha Tavolieri przekonuje, że w najbliższych godzinach może to ulec zmianie, ponieważ zainteresowane strony są bliskie ustalenia warunków trzyletniego kontraktu.

Dla środkowego obrońcy oznaczałoby to zaliczenie powrotu na angielskie boiska, gdzie w przeszłości był związany z Manchesterem City.

27-letni zawodnik nie dostąpił jednak zaszczytu zadebiutowania w drużynie aktualnego mistrza Anglii, ponieważ był regularnie wypożyczany do Celticu, Galatasaray (dwukrotnie) i Sunderlandu, aż w końcu przeszedł za 10 milionów euro do Olympique Lyon w sierpniu 2018 roku.

Od tego czasu Denayer wystąpił w 139 meczach „Les Gones”, notując osiem trafień i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy