Wolverhampton Wanderers: Bendegúz Bolla kupiony i od razu wypożyczony [OFICJALNIE]

Wolverhampton Wanderers: Bendegúz Bolla kupiony i od razu wypożyczony [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wolverhampton Wanderers

Bendegúz Bolla to nowy nabytek Wolverhampton Wanderers.

21-letni Węgier przeniósł się do Anglii z MOL Fehérvár FC. Z „Wilkami” związał się długoterminowym kontraktem. W najbliższym czasie nie będzie on jednak trenował w klubie. Od razu został bowiem wypożyczony do Grasshoppers, gdzie spędzi cały sezon 2021/2022.

W minionym sezonie Bolla rywalizował z Fehérvár w węgierskiej ekstraklasie, ale również w eliminacjach Ligi Europy. Łącznie rozegrał 37 spotkań, notując gola i pięć asyst.

Prawy obrońca ma na koncie występy w reprezentacjach Węgier do lat 18, 19 i 21. W tej ostatniej grywał z opaską kapitańską na ramieniu. W czerwcu tego roku zadebiutował on w dorosłej kadrze i był jej członkiem na EURO 2020. W trakcie turnieju nie pojawił się jednak na murawie, siadając na ławce rezerwowych w grupowych spotkaniach z Portugalią i Niemcami.

Grasshoppers, a więc 27-krotny mistrz Szwajcarii, niedawno wrócił na najwyższy rodzimy szczebel.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. Występ na EURO zagrożony?! [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. Występ na EURO zagrożony?! [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry Erling Haaland niespodziewanie przegra wyścig o koronę króla strzelców Premier League?! Trwa wielka pogoń [WIDEO] Erling Haaland niespodziewanie przegra wyścig o koronę króla strzelców Premier League?! Trwa wielka pogoń [WIDEO] Tottenham na łopatkach i oddala się od Ligi Mistrzów! „Sroki” gromią „Koguty” [WIDEO] Tottenham na łopatkach i oddala się od Ligi Mistrzów! „Sroki” gromią „Koguty” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy