Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary

Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Lucas Ocampos, Luuk de Jong, Franco Vázquez i Éver Banega mogą mieć problemy. Wszystko przez przedstawiające piłkarzy Sevilli zdjęcia, które ukazały się w sieci.

Zdjęcia zostały opublikowane w weekend przez partnerkę Banegi. Zawodnicy Sevilli są na nich razem ze swoimi kobietami i przyjaciółmi. Choć Valeria Juan szybko je skasowała, nie zatrzymało to krytyki w kierunku graczy hiszpańskiego klubu.

Wszystko przez to, że Ocampos, De Jong, Vázquez i Banega złamali obowiązujące w Hiszpanii zasady dystansu społecznego, a także wytyczne mające na celu wznowienie zmagań w LaLiga.

Aktualnie przepisy pozwalają na podobne spotkania do 10 osób. Na zdjęciach widać, że w imprezie brało ich udział przynajmniej 12. Taki kontakt piłkarzy sprawia, że na znaczeniu traci również zachowywanie bezpieczeństwa w trakcie treningów. Gracze Sevilli mają obecnie zajęcia w grupach do 10 osób, a De Jong nie trenował razem z pozostałymi wymienionymi wyżej kolegami.

Zdaniem „Marki” piłkarze narazili się na kary, które może nałożyć na nich Sevilla, ale nie tylko ona.

Przypomnijmy, że władze LaLiga celują w powrót na murawy 12, 19 lub 26 czerwca.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy