Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary

Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Lucas Ocampos, Luuk de Jong, Franco Vázquez i Éver Banega mogą mieć problemy. Wszystko przez przedstawiające piłkarzy Sevilli zdjęcia, które ukazały się w sieci.

Zdjęcia zostały opublikowane w weekend przez partnerkę Banegi. Zawodnicy Sevilli są na nich razem ze swoimi kobietami i przyjaciółmi. Choć Valeria Juan szybko je skasowała, nie zatrzymało to krytyki w kierunku graczy hiszpańskiego klubu.

Wszystko przez to, że Ocampos, De Jong, Vázquez i Banega złamali obowiązujące w Hiszpanii zasady dystansu społecznego, a także wytyczne mające na celu wznowienie zmagań w LaLiga.

Aktualnie przepisy pozwalają na podobne spotkania do 10 osób. Na zdjęciach widać, że w imprezie brało ich udział przynajmniej 12. Taki kontakt piłkarzy sprawia, że na znaczeniu traci również zachowywanie bezpieczeństwa w trakcie treningów. Gracze Sevilli mają obecnie zajęcia w grupach do 10 osób, a De Jong nie trenował razem z pozostałymi wymienionymi wyżej kolegami.

Zdaniem „Marki” piłkarze narazili się na kary, które może nałożyć na nich Sevilla, ale nie tylko ona.

Przypomnijmy, że władze LaLiga celują w powrót na murawy 12, 19 lub 26 czerwca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy