Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO]

Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] fot. Wrexham
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wrexham

W lipcu dojdzie do spotkania towarzyskiego pomiędzy Wrexhamem a Manchesterem United. W świetnej reklamie zapowiadającej to starcie wystąpił sir Alex Ferguson.

Wrexham rywalizuje dopiero na piątym angielskim szczeblu rozgrywek, ale dzięki swoim właścicielom oraz serialowi „Welcome to Wrexham” zyskał kibiców daleko poza Walią. W listopadzie 2020 roku klub przejęli aktorzy Rob McElhenney oraz Ryan Reynolds.

Sportowo drużynie idzie dobrze. Jest bowiem liderem tabeli swojej ligi, a w Pucharze Anglii doszła do czwartej rundy, gdzie dopiero po powtórce meczu odpadła z Sheffield United.

Klub mierzy wysoko zarówno pod względem sportowym, jak i marketingowym. Kilkanaście godzin temu ogłosił on, że latem zmierzy się z Manchesterem United w San Diego. Do hitowego starcia towarzyskiego dojdzie 25 lipca w San Diego.

- Nie możemy się doczekać, aby po raz pierwszy w historii klubu zagrać w Stanach Zjednoczonych. Mecz z Manchesterem United z pewnością będzie niezapomnianym wydarzeniem na Snapdragon Stadium. To tournée będzie dla nas doskonałą okazją do przygotowania się do sezonu 2023/2024, a spotkanie z „Czerwonymi Diabłami” będzie dobrym sprawdzianem przed nową kampanią. Nie możemy doczekać się gry przed naszymi kibicami w Stanach - powiedział menedżer Wrexhamu Phil Parkinson.

Walijski klub opublikował w swoich mediach społecznościowych reklamę spotkania. Wzięli w niej udział McElhenney oraz Reynolds, a także... legendarny sir Alex Ferguson. Chociaż były menedżer MU wypowiedział tylko dwa zdania, to skradł całe show.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera” FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy