Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO]

Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] fot. Wrexham
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wrexham

W lipcu dojdzie do spotkania towarzyskiego pomiędzy Wrexhamem a Manchesterem United. W świetnej reklamie zapowiadającej to starcie wystąpił sir Alex Ferguson.

Wrexham rywalizuje dopiero na piątym angielskim szczeblu rozgrywek, ale dzięki swoim właścicielom oraz serialowi „Welcome to Wrexham” zyskał kibiców daleko poza Walią. W listopadzie 2020 roku klub przejęli aktorzy Rob McElhenney oraz Ryan Reynolds.

Sportowo drużynie idzie dobrze. Jest bowiem liderem tabeli swojej ligi, a w Pucharze Anglii doszła do czwartej rundy, gdzie dopiero po powtórce meczu odpadła z Sheffield United.

Klub mierzy wysoko zarówno pod względem sportowym, jak i marketingowym. Kilkanaście godzin temu ogłosił on, że latem zmierzy się z Manchesterem United w San Diego. Do hitowego starcia towarzyskiego dojdzie 25 lipca w San Diego.

- Nie możemy się doczekać, aby po raz pierwszy w historii klubu zagrać w Stanach Zjednoczonych. Mecz z Manchesterem United z pewnością będzie niezapomnianym wydarzeniem na Snapdragon Stadium. To tournée będzie dla nas doskonałą okazją do przygotowania się do sezonu 2023/2024, a spotkanie z „Czerwonymi Diabłami” będzie dobrym sprawdzianem przed nową kampanią. Nie możemy doczekać się gry przed naszymi kibicami w Stanach - powiedział menedżer Wrexhamu Phil Parkinson.

Walijski klub opublikował w swoich mediach społecznościowych reklamę spotkania. Wzięli w niej udział McElhenney oraz Reynolds, a także... legendarny sir Alex Ferguson. Chociaż były menedżer MU wypowiedział tylko dwa zdania, to skradł całe show.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy