Wu Lei zakażony koronawirusem

Wu Lei zakażony koronawirusem fot. Espanyol
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: COPE | Sport | Marca

Wu Lei uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa - informują hiszpańskie media.

Espanyol wystosował we wtorek oficjalny komunikat na temat wystąpienia sześciu przypadków zakażenia koronawirusem w pierwszym zespole.

Klub z Barcelony nie ujawnił personaliów chorych piłkarzy oraz członków sztabu szkoleniowego, ale dziennikarze przeprowadzili własne śledztwo i są przekonani, że w tym gronie znalazło się czterech zawodników oraz dwóch trenerów.

W tej pierwszej grupie mieli znaleźć się obrońca Leandro Cabrera oraz skrzydłowy Wu Lei.

W przypadku drugiego z wymienionych graczy warto wspomnieć, że jest on uważany obecnie za czołowego chińskiego piłkarza i ma o tym świadczyć między innymi fakt, że na początku roku po raz drugi raz z rzędu został nagrodzony Złotą Piłką dla najlepszego azjatyckiego zawodnika z tego kraju.

28-latek wyróżniał się na tle kolegów w barwach Espanyolu w trwających rozgrywkach i w dotychczas 38 rozegranych meczach zdobył siedem goli dla ekipy z Barcelony.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy