Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO]

Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footyheadlines.com

Na portalu Footyheadlines.com pojawiły się zdjęcia wyjazdowej koszulki Borussii Dortmund na sezon 2020/2021.

Drugi trykot BVB przeważnie jest czarny i nie inaczej będzie w kolejnych rozgrywkach. Puma postanowiła jednak ozdobić połowę koszulki nadrukiem inspirowanym graffiti i sztuką uliczną. Wszystko przedzieli żółty, przerwany w środku pasek. Żółte będzie również logo producenta strojów.

Całość dopełnią czarne spodenki oraz czarne getry.

Wyjazdowy komplet powinien zostać oficjalnie zaprezentowany na przełomie czerwca i lipca.

Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon:

Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon
Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon
Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon


***

Sprawdź promocję bukmacherską (bonus bez depozytu w wysokości od 5 do 5 000 złotych) - TYLKO DO 26 MAJA WŁĄCZNIE: aktualnosci/punkt-bukmacherski-promocja-bonusmania-bonus-bez-depozytu-wystarczy-zalozyc-konto-do-26-maja/136136.

***


Więcej na temat: Niemcy Stroje Puma Borussia Dortmund

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy