Wzruszające obrazki. Vinicius Júnior zaprosił do swojego domu kibica z Polski [WIDEO]

2024-05-05 16:48:17; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Wzruszające obrazki. Vinicius Júnior zaprosił do swojego domu kibica z Polski [WIDEO] Fot. Quillo Barrios [Twitter]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Quillo Barrios [Twitter]

W sieci pojawiło się nagranie wideo przedstawiające spotkanie Viniciusa Júniora z kibicem z Polski - Pawłem.

W sobotę Real Madryt pokonał w lidze hiszpańskiej Cadiz 3:0. Nieco później „Królewscy” mogli rozpocząć świętowanie tytułu mistrzowskiego. Było to możliwe dzięki porażce Barcelony z Gironą 2:4.

Już po sobotnich emocjach w sieci pojawiło się pewne nagranie ukazujące spotkanie Viniciusa Júniora z Pawłem - chłopakiem zmagającym się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Piłkarz zaprosił go wraz z jego mamą najpierw na mecz madryckiej ekipy, a następnie do swojego domu. Wszystko wskazuje na to, że sam opłacił ich podróż i pobyt w stolicy Hiszpanii.

W wyjątkową akcję zaangażowany był działający na YouTubie Quillo Barrios. Przyczynkiem było najprawdopodobniej nagranie, które ukazało się w sieci kilka miesięcy temu. Paweł śpiewał na nim hymn Realu.

„Mama Pawła jest niezwykła, wojownicza, niestrudzona. Nigdy nie pozwoliła na to, by światło jego syna zgasło” - napisał po wszystkim na Twitterze Barrios.

„Wiele lat temu wydawało się, że ten tunel nie ma wyjścia, ale pojawił się Real Madryt i choć może się to wydawać przesadzone, wszystko się zmieniło. Madryt jest jego życiem, jego iluzją, jego siłą napędową. Ekscytuje się hymnem, meczami i golami. Vinicius od dawna jest jego idolem” - dodał.