Xavi wściekły na komentarze Abidala

Xavi wściekły na komentarze Abidala fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cadena SER

Cadena SER donosi, że Xavi jest jedną z osób, której bardzo nie spodobał się ostatni wywiad Érica Abidala dla katalońskiego „Sportu”.

Dyrektor sportowy Barcelony wypowiedział się na wiele tematów, sugerując m.in., że Ernesto Valverde miał na Camp Nou problemy z okiełznaniem szatni. Słowa te błyskawicznie skomentował Leo Messi.

Jeśli chodzi o Xaviego, Abidal stwierdził, że klub nie złożył mu oficjalnej oferty. Przyznał, że owszem, strony rozmawiały, ale konkretna propozycja nie pojawiła się na stole. „Jeśli on jest w jej posiadaniu, niech ją pokaże. Na pierwszym spotkaniu, które odbyliśmy, Xavi słuchał. Potem musiał opowiedzieć nam o swoim planie” - stwierdził Francuz. Przypomnijmy, że chodzi o moment, gdy zwolniono Valverde. Koniec końców jest następcą został Quique Setién.

Cadena SER podaje, że Xavi jest wściekły na Abidala i jednocześnie zaskoczony jego słowami (prawdopodobnie nie tylko na swój temat). W przeciwieństwie do Messiego trener Al Sadd na razie nie zamierza ich komentować. Niewykluczone jednak, że zrobi to w przyszłości.

Dodajmy, że według najnowszych doniesień El Chiringuito Messi chce, by Xavi za pół roku przejął drużynę „Dumy Katalonii”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy