Xavi zakażony koronawirusem

Xavi zakażony koronawirusem fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Xavi (Instagram)

Xavi poinformował za pośrednictwem Instagrama, że nie poprowadzi w najbliższym czasie zespołu Al-Sadd, ponieważ został zakażony koronawirusem.

Legenda Barcelony przekazała, że nie zasiądzie na ławce rezerwowej katarskiego zespołu w pierwszym spotkaniu po wznowieniu tamtejszych rozgrywek, ponieważ uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa.

„Dziś nie będę mógł towarzyszyć swojej drużynie w powrocie do oficjalnych zawodów. David Prats zajmie moje miejsce jako szef sztabu szkoleniowego.

Kilka dni temu, zgodnie z protokołem Qatars Super League, uzyskałem w ostatnim teście pozytywny wynik na COVID-19. Na szczęście czuję się doskonale, ale muszę postępować zgodnie z protokołem i dlatego pozostanę odizolowany, dopóki tego nie pokonam. Jeśli pozwolą mi na to usługi medyczne, będę bardziej niż kiedykolwiek zaangażowana w codzienną rutynę i pracę. Dziękuję wszystkim władzom, szczególnie tym odpowiedzialnym za Qatars Super League, Katarską Federację Piłkarską i Al-Sadd za zapewnienie nam wszystkich niezbędnych środków do wczesnego wykrywania wirusa, które zapobiegną dalszym infekcjom i zapewnią normalną rywalizację” - napisał 40-latek na Instagramie.

Zespół prowadzony przez hiszpańskiego szkoleniowca zajmuje obecnie trzecią pozycję w ligowej tabeli i rozgrywki wznowi meczem z Al-Khor, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy