Xavi zakażony koronawirusem

Xavi zakażony koronawirusem fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Xavi (Instagram)

Xavi poinformował za pośrednictwem Instagrama, że nie poprowadzi w najbliższym czasie zespołu Al-Sadd, ponieważ został zakażony koronawirusem.

Legenda Barcelony przekazała, że nie zasiądzie na ławce rezerwowej katarskiego zespołu w pierwszym spotkaniu po wznowieniu tamtejszych rozgrywek, ponieważ uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa.

„Dziś nie będę mógł towarzyszyć swojej drużynie w powrocie do oficjalnych zawodów. David Prats zajmie moje miejsce jako szef sztabu szkoleniowego.

Kilka dni temu, zgodnie z protokołem Qatars Super League, uzyskałem w ostatnim teście pozytywny wynik na COVID-19. Na szczęście czuję się doskonale, ale muszę postępować zgodnie z protokołem i dlatego pozostanę odizolowany, dopóki tego nie pokonam. Jeśli pozwolą mi na to usługi medyczne, będę bardziej niż kiedykolwiek zaangażowana w codzienną rutynę i pracę. Dziękuję wszystkim władzom, szczególnie tym odpowiedzialnym za Qatars Super League, Katarską Federację Piłkarską i Al-Sadd za zapewnienie nam wszystkich niezbędnych środków do wczesnego wykrywania wirusa, które zapobiegną dalszym infekcjom i zapewnią normalną rywalizację” - napisał 40-latek na Instagramie.

Zespół prowadzony przez hiszpańskiego szkoleniowca zajmuje obecnie trzecią pozycję w ligowej tabeli i rozgrywki wznowi meczem z Al-Khor, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy