Yahoo: Djibril Cissé wraca na murawę!

Yahoo: Djibril Cissé wraca na murawę!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Yahoo Sport France

Zgodnie z doniesieniami Yahoo Sport France, Djibril Cissé postanowił powrócić z piłkarskiej emerytury.

Ostatnim klubem francuskiego napastnika było rodzime Saint-Pierroise, z którym Cissé rozstał się w 2015 roku. Przez kilkanaście kolejnych miesięcy nie było wiadomo, czy 35-latek znajdzie nowy zespół, czy zawiesi buty na kołku. Koniec końców, jakiś czas temu ogłosił, że jednak nie będzie już dalej biegał po murawie. 

- Teraz mam zamiar dawać z siebie wszystko jako DJ, producent i ekspert, a także rozwijać swoją linię ubrań – mówił 41-krotny reprezentant Francji i były zawodnik m.in. Auxerre, Liverpoolu czy Olympique Marsylia.


Lada moment ponownie pojawi się on jednak na boisku. Wymienione wyżej źródło informuje bowiem, dodając zdjęcia, że Cissé zwiąże się rocznym kontraktem z Yverdon-Sport z opcją przedłużenia współpracy.


Nowy zespół zawsze barwnego poza boiskiem zawodnika jest beniaminkiem szwajcarskiej trzeciej ligi. Upragniony awans do niej wywalczył po wygraniu w minionym sezonie swojej grupy czwartej ligi (62 punkty w 26 spotkaniach) i pokonaniu pozostałych rywali w play-offach. 


Tekst alternatywny

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy