Youcef Belaïli rozwiązał kontrakt we wrześniu. Teraz może wrócić do Ligue 1

Youcef Belaïli rozwiązał kontrakt we wrześniu. Teraz może wrócić do Ligue 1 fot. Nikku / Xinhua / PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Youcef Belaïli, były zawodnik Stade Brestois 29, jest rozważany pod kątem wzmocnienia AC Ajaccio - podaje „L’Équipe”.

Dwa ostatnie rozwody piłkarskie skrzydłowego lub ofensywnego pomocnika odbyły się w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach.

Za pierwszym razem władze Qatar SC uznały, że po wyeliminowaniu Kataru z turnieju Arab Cup przy dużym udziale zawodnika jego dalsza przygoda w tym kraju powinna dobiec końca.

W drugim przypadku 30-latek zaczął odczuwać rozłąkę z rodziną, a tęsknota była na tyle mocna, że mimo początkowego przedłużenia umowy, ostatecznie współpraca ze Stade Brestois 29 dobiegła końca.

Mówiło się o obraniu przez gracza kursu na Zjednoczone Emiraty Arabskie, a teraz całkiem nieoczekiwanie… może on wrócić do Francji.

Jak informuje „L’Équipe”, zainteresowanie Youcefem Belaïlim wykazuje AC Ajaccio.

Sam piłkarz nie odrzuca tej opcji, bowiem chciałby kontynuować karierę w Europie. Liczy, że w ten sposób wywalczy sobie przepustkę do udziału w Mistrzostwach Świata 2022.

45-krotny reprezentant Algierii, który w związku z dyskwalifikacją przez dwa lata nie mógł bronić barw narodowych, uprzednio był związany także z Angers.

Jego łączny dorobek w Ligue 1 to jak na razie 19 występów, trzy gole oraz cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy