Z FC Barcelony do Manchesteru City?!

Z FC Barcelony do Manchesteru City?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fabrizio Romano | Sport

Manchester City pytał w ostatnich miesiącach o Alejandro Balde. FC Barcelona jednak szybko odrzuciła te zaloty - donosi Fabrizio Romano i „Sport”.

FC Barcelona latem poczyniła naprawdę wartościowe wzmocnienia. Na Camp Nou trafili między innymi dwaj zawodnicy Manchesteru City, a więc İlkay Gündoğan oraz João Cancelo.

O ile pierwszy z nich przybył do stolicy Katalonii w ramach wolnego transferu, o tyle Portugalczyk został wypożyczony.

Jeśli się sprawdzi, to bardzo możliwe, że strony przysiądą po sezonie do rozmów w kwestii warunków transferu definitywnego.

Wydaje się zatem, że wspomniane kluby łączą dobre relacje i z tego chcieli właśnie skorzystać mistrzowie Anglii. Jak informują Fabrizio Romano oraz „Sport” kilka miesięcy temu Manchester City pytał o Alejandro Balde.

Prośba została jednak odrzucona przez FC Barcelonę.

Mistrzowie Hiszpanii zupełnie nie chcą słyszeć o sprzedaży swojego asa. Wkrótce zresztą powinni poinformować o nowym kontrakcie lewego defensora, który będzie ważny do 30 czerwca 2027 roku.

W nim ma znaleźć się klauzula, opiewająca na miliard euro.

Alejandro Balde, który jest wychowankiem Barcelony, rozegrał w tym sezonie już trzy spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy