Z League Two do Manchesteru United?!

Z League Two do Manchesteru United?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mirror

Antoine Semenyo znalazł się na celowniku ekipy zlokalizowanej na Old Trafford.

Skauci Manchesteru United wnikliwie monitorują niższe ligi angielskie. W ostatnim czasie w oko wpadł im młody napastnik, Antoine Semenyo.

Anglik jest zawodnikiem Bristol City, ale od lipca przebywa na wypożyczeniu w Newport County. To zespół występujący w League Two, czyli na czwartym poziomie rozgrywkowym w Anglii.

O zainteresowaniu United osobą 18-latka poinformował były menadżer Bristolu, Brian Tinnion.

- W zeszłym tygodniu miałem okazję oglądać spotkanie Newport w towarzystwie jednego z wysłanników „Czerwonych Diabłów”. Oglądał Semenyo i muszę przyznać, że oni naprawdę są nim zainteresowani.

- W Bristolu jest wielu utalentowanych zawodników. Wysyłamy ich sukcesywnie do niższych lig, aby się ogrywali i zdobywali doświadczenie — zakończył 50-latek.

Atakujący rozegrał w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach 24 spotkania. W tym czasie zdobył pięć goli i zanotował dwie asysty. Umowa wiąże go z Bristolem do 30 czerwca 2019 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Havertz poprosił władze Bayeru o transfer Havertz poprosił władze Bayeru o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy