Z Lechii Gdańsk do Wisły Płock?!

Z Lechii Gdańsk do Wisły Płock?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Rafał Kobryń miał znaleźć się na celowniku Wisły Płock, o czym donosi Przegląd Sportowy.

Mało satysfakcjonująca liczba występów i kończący się po sezonie kontrakt powoduje, że prawy defensor powoli rozgląda się za nowym miejscem pracy. Wątpliwe jest zatem, by został na dłużej w Lechii Gdańsk.

To powoduje, że do gry o jego względy zaczynają włączać się kolejne kluby. W tym momencie najbardziej zdeterminowana w kierunku sprowadzenia do siebie obrońcy jest Wisła Płock.

Dużą zaletę Kobrynia stanowią nie tylko umiejętności, ale również fakt, że jako przedstawiciel rocznika 1999, będzie w przyszłym sezonie klasyfikowany jako młodzieżowiec. To mogłoby bardzo ułatwić sprawę trenerowi Wisły Płock Radosławowi Sobolewskiemu.

Na razie 20-latek dokończy sezon w Lechii Gdańsk i później podejmie decyzję, co dalej.

Kobryń zanotował w tym sezonie łącznie siedem występów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy