Zaccheroni: Milan to dobry kierunek dla Hondy

Zaccheroni: Milan to dobry kierunek dla Hondy
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports Italia

Selekcjoner reprezentacji Japonii Alberto Zaccheroni jest przekonany że Milan będzie najlepszym klubem dla zawodnika CSKA Moskwa, Keisuke Hondy.

Milan nie ogłosił jeszcze oficjalnie transferu zawodnika grającego na razie w rosyjskiej ekstraklasie. Wszystko zmieni się jednak już po 31 grudnia, ponieważ wtedy wygasa kontrakt zawodnika.

Formalnie już od pierwszego stycznia Keisuke Honda będzie mógł trenować ze swoim nowym zespołem, którym według prasy będzie właśnie włoski klub.

- Oficjalnie Honda nie jest jeszcze zawodnikiem Milanu, więc nie mogę jeszcze o tym zbyt swobodnie rozmawiać - tłumaczy Zaccheroni.

- Mogę tylko powiedzieć, że japońscy gracze bardzo dobrze radzili sobie w Seria A, to dobra liga dla tych piłkarzy - podsumował selekcjoner. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy