Zagłębie Lubin: Dominik Hładun odejdzie z klubu [POTWIERDZONE]

Zagłębie Lubin: Dominik Hładun odejdzie z klubu [POTWIERDZONE] fot. Dziurek / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Zagłębie Lubin

Przygoda Dominika Hładuna z Zagłębiem Lubin niebawem dobiegnie końca. Potwierdził to dyrektor pionu sportowego „Miedziowych” Piotr Burlikowski.

Zagłębie poinformowało w poniedziałek o pozyskaniu doświadczonego Jasmina Buricia i to właśnie w komunikacie na temat transferu Bośniaka pojawiła się wiadomość dotycząca Hładuna. Burlikowski przyznał wprost, że 26-latek zakomunikował klubowi, iż nie przedłuży wygasającej 30 czerwca umowy.

Nie jest to niespodzianką, bo w mediach taka informacja pojawiła się już wcześniej. Pytanie jest tylko takie, kiedy dokładnie Hładun opuści klub - czy w obecnym oknie, czy jednak po zakończeniu sezonu na zasadzie wolnego transferu. W obu przypadkach może już prowadzić formalne rozmowy z zainteresowanymi nim zespołami.

Urodzony w Lubinie Hładun jest wychowankiem Zagłębia. Do tej pory bramkarz rozegrał 110 meczów w barwach „Miedziowych”.

W tym sezonie 26-letni golkiper nie opuścił ani jednej z 19 kolejek Ekstraklasy. Uzbierał cztery czyste konta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy