Zagłębie Lubin: Dominik Hładun odejdzie z klubu [POTWIERDZONE]

Zagłębie Lubin: Dominik Hładun odejdzie z klubu [POTWIERDZONE] fot. Dziurek / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Zagłębie Lubin

Przygoda Dominika Hładuna z Zagłębiem Lubin niebawem dobiegnie końca. Potwierdził to dyrektor pionu sportowego „Miedziowych” Piotr Burlikowski.

Zagłębie poinformowało w poniedziałek o pozyskaniu doświadczonego Jasmina Buricia i to właśnie w komunikacie na temat transferu Bośniaka pojawiła się wiadomość dotycząca Hładuna. Burlikowski przyznał wprost, że 26-latek zakomunikował klubowi, iż nie przedłuży wygasającej 30 czerwca umowy.

Nie jest to niespodzianką, bo w mediach taka informacja pojawiła się już wcześniej. Pytanie jest tylko takie, kiedy dokładnie Hładun opuści klub - czy w obecnym oknie, czy jednak po zakończeniu sezonu na zasadzie wolnego transferu. W obu przypadkach może już prowadzić formalne rozmowy z zainteresowanymi nim zespołami.

Urodzony w Lubinie Hładun jest wychowankiem Zagłębia. Do tej pory bramkarz rozegrał 110 meczów w barwach „Miedziowych”.

W tym sezonie 26-letni golkiper nie opuścił ani jednej z 19 kolejek Ekstraklasy. Uzbierał cztery czyste konta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy