Zagraniczny transfer Łukasika

Zagraniczny transfer Łukasika
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mateusz Borek (Twitter)

Daniel Łukasik w ostatnim dniu okienka transferowego może zasilić szeregi SV Sandhausen.

Informację o odejściu pomocnika do ekipy z 2. Bundesligi podał Mateusz Borek na Twitterze. Co prawda na razie nie jest to nic pewnego, ale nie od dziś wiadomo, że 25-latek ma zielone światło do władz Lechii Gdańsk na poszukiwanie nowego pracodawcy.

Łukasik trafił do „Biało-Zielonych” w lipcu 2014 roku z Legii Warszawa. Od tego czasu rozegrał 49 spotkań dla ekipy z północy Polski, w których zdobył jednego gola oraz zanotował pięć asyst. Po raz ostatni pojawił się na placu gry drużyny Lechii w kwietniu w meczu przeciwko Pogoni Szczecin.

Gdyby defensywny pomocnik dołączył do SV Sandhausen, występowałby w tym zespole razem z Jakubem Koseckim.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy