Zarabia mniej niż gwiazdy Legii, chcą go najwięksi. Wyjaśniła się przyszłość piłkarza Sportingu

Zarabia mniej niż gwiazdy Legii, chcą go najwięksi. Wyjaśniła się przyszłość piłkarza Sportingu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mundo Deportivo I ESPN

Ulisses Santos, który jest przedstawicielem Gelsona Martinsa, wypowiedział się na temat najbliższej przyszłości 21-latka.

Skrzydłowy Sportingu od dawna wzbudza zainteresowanie największych europejskich klubów. W ostatnim czasie iberyjskie media zastanawiały się czy trafi on do Barcelony, czy jednak Realu. Przedstawiciele hiszpańskich potęg regularnie obserwują jego poczynania, ale jak mówi Santos, zimą nie dojdzie do transferu.

- Nie ma żadnego porozumienia. Martins jest zawodnikiem Sportingu i w styczniu się to nie zmieni. Ma długi kontrakt i na pewno nie opuści Lizbony - przyznał Portugalczyk.

Młody zawodnik ma ważną umowę do końca czerwca 2021 roku. Bardzo możliwe, że w najbliższym czasie podpisze on nowy kontrakt z rodzimym klubem. Obecnie 21-latek inkasuje 120 tysięcy euro rocznie, co jest jedną z najniższych pensji w całym zespole Sportingu. - Rozmawiamy na ten temat i zobaczymy, jak to się skończy. Atmosfera negocjacji jest naprawdę dobra - powiedział Santos.

Martins od początku tego sezonu prezentuje bardzo równą formę. W 12 dotychczasowych spotkaniach ligowych Sportingu zanotował dwa trafienia i aż dziewięć asyst.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy