Zaskakujący transfer Antoine'a Griezmanna? Wszystko jasne

Zaskakujący transfer Antoine'a Griezmanna? Wszystko jasne fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Fabrizio Romano [Twitter]

Antoine Griezmann prezentuje się znakomicie w Atlético Madryt. Wedle niedawnych doniesień zainteresowanie jego transferem wykazuje Manchester United. Fabrizio Romano przybliżył sytuację Francuza.

Griezmann podjął w 2019 roku złą decyzję. Przeniósł się do FC Barcelony, w której stał się jednym z wielu. Szybko zrozumiał, że popełnił błąd i wrócił do ukochanego Atlético Madryt.

Na Civitas Metropolitano 32-latek przeżywa drugą młodość. W poprzedniej kampanii zanotował 15 bramek i 17 asyst, a w tej ma już na koncie osiem trafień.

Latem kreatywny zawodnik z Mâcon stał się celem saudyjskiej ofensywy transferowej. Tamtejsze kluby oferowały mu w czerwcu wielkie, niespotykane nigdzie indziej, pieniądze. Bez żadnego wahania odrzucił propozycję, skupiając się całkowicie na Atlético Madryt.

Wokół Griezmanna znowu powstało zamieszanie, a to z powodu rzekomego zainteresowania Manchesteru United. Temat tego transferu to żadne novum.

Już od kilku lat „Czerwone Diabły” myślą o takim ruchu. Fabrizio Romano zapewnia, że w najbliższym czasie Antoine Griezmann nigdzie się nie ruszy.

Jego więź z madrycką drużyną jest bardzo mocna. 32-latek czuje się w zespole Diego Simeone bardzo dobrze, będąc jednym z ulubieńców kibiców. To związek idealny, którego nie przerwą żadne medialne spekulacje.

Griezmann ma jasne cele sportowe. Dotyczą one jedynie dwóch zespołów - reprezentacji Francji i Atlético Madryt.

Lewonożny atakujący w trykocie „Rojiblancos” zanotował 357 spotkań, 169 bramek i 77 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy