Zaskakujący transfer Balotellego? Włoch rozmawia z Flamengo!

Zaskakujący transfer Balotellego? Włoch rozmawia z Flamengo! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Mario Balotelli może wkrótce zdecydować się na opuszczenie Europy i spróbowanie swoich sił we Flamengo Rio de Janeiro.

Doświadczony napastnik nie przedłużył wygasającego wraz z końcem czerwca kontraktu z Olympikiem Marsylia i wówczas wiele osób przypuszczało, że 28-letni zawodnik zdecyduje się na zasilenie szeregów jednego z zespołu występujących na poziomie Serie A.

Mario Balotellli ma mieć jednak innym pomysł na kontynuowanie swojej kariery i polecił swoim przedstawicielom prowadzenie rozmów z drużynami zainteresowanych jego usługami z Brazylii.

Gianluca Di Marzio przekonuje, że najbardziej zdeterminowanym klubem z tego kraju, który chce podpisać umowę z byłym graczem między innymi Interu Mediolan, Manchesteru City, Milanu, Liverpoolu czy OGC Nice jest Flamengo.

Ekipa z Rio de Janeiro ma już prowadzić zaawansowane rozmowy z wysłannikami piłkarza i w przeciągu kilku dni może osiągnąć z nimi pełne porozumienie, co w efekcie doprowadzi do finalizacji przenosin reprezentanta Włoch do „Rubro-Negro”.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że w zespole prowadzonym od początku czerwca przez Jorge Jesusa występują tacy znani gracze jak Gabriel Barbosa, Vitinho, Diego, Gerson, Rafinha, Diego Alves czy Filipe Luis. Ten ostatni dołączył do zespołu przed kilkoma dniami.

Balotelli spędził w Olympique'u Marsylia ostatnie pół roku i w tym czasie strzelił osiem bramek w piętnastu rozegranych meczach.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy