Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano

Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano fot. Zbigniew Boniek [Twitter]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Zbigniew Boniek [Twitter]

Zbigniew Boniek krótko odniósł się do informacji dotyczących potencjalnej gry Matty'ego Casha w reprezentacji Polski.

W weekend temat występów prawego obrońcy Aston Villi w biało-czerwonych barwach odgrzało „Daily Mail”, sugerując, że sprawa jest naprawdę poważna. Temat podał dalej Fabrizio Romano, potwierdzając doniesienia Toma Collomosse'a. „Polska zbliża się do Matty'ego Casha. Proces rozpoczęty. Zawodnik jest otwarty na zrobienie takiego kroku. Jego mama jest Polką. Teraz piłkarz czeka na paszport” - napisał włoski dziennikarz na Twitterze.

Błyskawicznie skomentował to Boniek. „Bzdura Fabrizio, gwarantuję ci to” - napisał były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Jest to zbieżne z wcześniejszą wypowiedzią oraz twitterowym wpisem Jakuba Kwiatkowskiego, a więc rzecznika prasowego federacji. „Widzę, że angielscy dziennikarze „wiedzą” więcej, co dzieje się w polskiej kadrze. Nie było i nie ma tematu gry Matthew Casha w reprezentacji Polski. Tematu nie może być, bo Cash nie ma polskiego obywatelstwa” - napisał Kwiatkowski.

Cash rozegrał w tym sezonie cztery mecze w Premier League. O 18:30 rozpocznie się spotkanie jego Aston Villi z Evertonem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy