Zdenek Ondrášek rozstanie się z FCSB po... miesiącu. „Myślę, że się pożegnamy”

Zdenek Ondrášek rozstanie się z FCSB po... miesiącu. „Myślę, że się pożegnamy” fot. FCSB
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fanatik

Zdenek Ondrášek ma w najbliższym czasie zostać poproszony o polubowne rozwiązanie kontraktu z FCSB.

Doświadczony napastnik był przed kilkoma tygodniami przymierzany bardzo mocno do ponownego nawiązania współpracy z Wisłą Kraków. Obie strony prowadziły na ten temat zaawansowane rozmowy i były w optymistyczny sposób nastawione do podpisania kontraktu.

Na ostatniej prostej do walki o względy 32-letniego zawodnika włączył się jednak FCSB i zaoferował Czechowi lepsze warunki, które skusiły go do zawarcia dwuletniej umowy z utytułowanym rumuńskim klubem.

Właściciel Gigi Becali był początkowo zachwycony z faktu sprowadzenia ofensywnego piłkarza z bogatym CV, ale po zaledwie miesiącu w drastyczny sposób zmienił swoje nastawienie do osoby Zdenka Ondráška i chce z nim teraz przedwcześnie się rozstać.

- Mam teraz czterech napastników i muszę z jednym się rozstać. Myślę, że pożegnamy się z Ondráškiem - oznajmił charyzmatyczny działacz FCSB na łamach „Fanatik”, choć nie posiada jeszcze formalnie dwóch z czterech snajperów, ponieważ dopiero finalizuje transfery z udziałem Andrei Burlacu (obecnie bez klubu) i Ivana Mamuta (Universitatea Krajowa).

32-letni Czech zdążył wystąpić w dwóch ligowych meczach FCSB, w których nie udało mu się wpisać na listę strzelców i przekonać właściciela rumuńskiego zespołu do dania mu szansy na pokazanie się z dobrej strony w dłuższym okresie czasu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy