Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny

Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Twitter]

Nowym klubem związanego ze Śląskiem Wrocław Kacpra Radkowskiego będzie Waterford - podaje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Kacper Radkowski trafił do Śląska Wrocław w 2021 roku z Zagłębia Sosnowiec. W klubie z województwa dolnośląskiego grał w rezerwach, po czym w lutym tego roku został wypożyczony do Bohemian. Środkowy obrońca był podstawowym zawodnikiem irlandzkiego ekstraklasowicza. W sezonie 2023 uzbierał 34 mecze i jednego gola.

Władze Bohemian (odszedł z niego również inny Polak - Krystian Nowak, któremu wygasł kontrakt) poinformowały już, że stoper wraca do macierzystego klubu, ale jak się okazuje, nie zostanie w nim. Według Tomasza Włodarczyka defensor przejdzie do Waterfordu. Tym razem w grę ma wejść transfer definitywny.

Mowa o beniaminku irlandzkiej ekstraklasy. Sezon zasadniczy 2023 tamtejszej drugiej ligi drużyna zakończyła na drugim miejscu w tabeli za Galway United. W barażach o awans najpierw rozprawiła się z Athlone Town i Cobh Ramblers, a następnie z Cork City.

Wszystko wskazuje więc na to, że 22-letni Radkowski opuści Śląsk bez debiutu w pierwszej drużynie.

W rodzimej Ekstraklasie ma na koncie dwa występy zanotowane przed laty w barwach Zagłębia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy