Zidane: Nie ma wytłumaczenia dla tej porażki Realu Madryt

Zidane: Nie ma wytłumaczenia dla tej porażki Realu Madryt fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: COPE

Trener Realu Madryt Zinédine Zidane nie ukrywał swojego niezadowolenia po przegraniu spotkania z Cádizem (0:1) na tydzień przed zaplanowanym starciem z Barceloną.

Real Madryt przystępował do pojedynku z beniaminkiem LaLigi w roli murowanego faworyta do zgarnięcia kompletu punktów i umocnienia się na pozycji lidera przed nadchodzącym sobotnim El Clásico.

Dość niespodziewanie Cádiz znalazł jednak sposób na pokonanie „Królewskich” i tym samym zrównał się pod względem liczby zdobytych „oczek” z aktualnym mistrzem Hiszpanii.

Zinédine Zidane przyznał na gorąco po zakończeniu meczu, że jest naturalnie rozczarowany takim obrotem spraw i szczególnie pierwszą połową w wykonaniu prowadzonej przez siebie drużyny.

- Nie ma wytłumaczenia dla tej porażki. Trzeba ją przyjąć i nic więcej. Nie jesteśmy i nie możemy być zadowoleni z naszego występu. Takie rzeczy dzieją się jednak w futbolu. Nie weszliśmy dobrze w to spotkanie. Wiele ono nas kosztowało i taka sytuacja może mieć miejsce w każdym meczu. Nam było trudno od samego początku. Dopiero po dokonaniu kilku zmian w przerwie zaczęliśmy grać trochę lepiej w drugiej połowie. Gdybyśmy jednak w pierwszej połowie stracili dwa-trzy gole, nie moglibyśmy nic powiedzieć. Źle rozpoczęliśmy ten pojedynek i sprawy nam się skomplikowały. Nie jest to też żadna wymówka - powiedział szkoleniowiec Realu Madryt.

Pragniemy także zaznaczyć, że Cádiz czekał blisko 30 lat na pokonanie „Królewskich” w starciu o ligowe punkty. Ostatni raz beniaminek LaLigi wygrał z drużyną ze stolicy Hiszpanii w marcu 1991 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy