Zinédine Zidane coraz bliżej powrotu na ławkę trenerską. Nawiązano pierwsze kontakty

Zinédine Zidane coraz bliżej powrotu na ławkę trenerską. Nawiązano pierwsze kontakty fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Le Parisien

Zinédine Zidane znajduje się w orbicie zainteresowań Paris Saint-Germain w obliczu ewentualnego przejścia Mauricio Pochettino do Manchesteru United. Francuz miał już rzekomo nawiązać pierwsze rozmowy z paryskim klubem - przekonuje „Le Parisien”.

Zwolnienie Ole Gunnara Solskjæra przez „Czerwone Diabły” zapoczątkowało pojawienie się szeregu spekulacji na temat zatrudnienia jego następcy.

Obecnie w mediach panuje duże przekonanie, że zostanie nim dotychczasowy opiekun PSG w osobie Mauricio Pochettino, który ma być rzekomo gotowy nawet na porzucenie drużyny w trakcie sezonu.

Ekipa z Parc des Princes zdaje się przygotowywać na taką ewentualność, ponieważ odświeżyła swoje zainteresowanie dotyczące nawiązania współpracy z Zinédine'em Zidane'em.

Dziennikarze „Le Parisien” uważają nawet, że wysłannicy francuskiego zespołu nawiązali pierwsze kontakty z 49-latkiem i jeżeli ten optymistycznie podejdzie do pomysłu objęcia sterów nad utytułowanym klubem, to wówczas Argentyńczyk mógłby dostać „zielone światło” na zaliczenie powrotu do Premier League, gdzie w latach 2013-2014 i 2014-2019 prowadził Southampton oraz Tottenham.

Jednocześnie przedstawiciele Paris Saint-Germain upatrują w ewentualnym zatrudnieniu trzykrotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów z Realem Madryt nadziei na przekonanie Kyliana Mbappé przedłużenia wygasającej współpracy, czego już mają obawiać się „Królewscy”.

Zidane odrzucał do tej pory wszelkie zaloty ze strony różnych ekip, ponieważ planował zrobić sobie przerwę po rozstaniu ze wspomnianą hiszpańską drużyną i następnie zgłosić aspirację do przejęcia sterów nad reprezentacją „Trójkolorowych”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy