Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki

Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki fot. TomaszKudala / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: WP Sportowe Fakty

Występ Iviego Lópeza w starciu z Legią Warszawa jest wykluczony. Hiszpan uda się do ojczyzny na konsultacje medyczne po tym, jak zaczął odczuwać ból w kolanie - donosi Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty”.

Na przestrzeni trzech ostatnich sezonów ofensywny zawodnik z Madrytu odgrywał kluczową rolę w szeregach Rakowa Częstochowa. Po mistrzowskiej kampanii wydawało się, że przed nim następne udane miesiące. 

Niestety, w trakcie letnich przygotowań zerwał więzadła krzyżowe, co wymusiło na nim bardzo długą przerwę. Rehabilitacja przebiegała jednak dobrze.

W końcu po ponad 250 dniach López wrócił na murawę, dostając kilka minut w spotkaniu z Ruchem Chorzów. W następnym meczu z Radomiakiem Radom otrzymał od Dawida Szwargi już pół godziny. Seria nie zostanie przedłużona.

Gwiazdor „Medalików” w ostatnim czasie zaczął odczuwać ból w uszkodzonym wcześniej kolanie. Nikt nie zamierza w tej sytuacji ryzykować, dlatego stawi się on w Hiszpanii na konsultacjach, o czym informuje Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty”.

Na ten moment nie ma powodów do niepokoju. Jeśli lekarz nie dostrzeże żadnych niepokojących symptomów, to 29-latek wróci niezwłocznie do Częstochowy, gdzie postara się pomóc na finiszu sezonu.

Jasne jest więc, że autor 49 goli dla Rakowa nie wystąpi w sobotnim meczu z Legią Warszawą. Przy Limanowskiego i tak nie powinno zabraknąć emocji. Obydwa zespoły walczą o miejsce na podium i na ten moment mają tyle samo punktów - 45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy