Złota Piłka 2019: Poznaliśmy miejsca 5-10!

Złota Piłka 2019: Poznaliśmy miejsca 5-10! fot. France Football
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: France Football

Robert Lewandowski zajął ósme miejsce w ramach Złotej Piłki 2019.

Od kilkudziesięciu minut wiedzieliśmy, że kapitan reprezentacji Polski znajdzie się w czołowej dziesiątce plebiscytu organizowanego przez „France Football”. Teraz wyjaśniło się, iż napastnik Bayernu został sklasyfikowany na ósmej lokacie.

Bezpośrednio za 31-latkiem znalazł się duet z Manchesteru City - Riyad Mahrez i Bernardo Silva. Przed nim - Alisson oraz Kylian Mbappé.

Złota Piłka 2019 [miejsca 5-10]:

5. Mohamed Salah (Liverpool, Egipt);
6. Kylian Mbappe (Paris Saint-Germain, Francja);
7. Alisson (Liverpool, Brazylia);
8. Robert Lewandowski (Bayern, Polska);
9. Bernardo Silva (Manchester City, Portugalia);
10. Riyad Mahrez (Manchester City, Algieria).

Miejsca 11-19
Miejsca 20-30

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy