Znamy mistrza Polski FIFA 17 Ultimate Team

Znamy mistrza Polski FIFA 17 Ultimate Team
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cybersport.pl I Sport.tvp.pl

W sobotni wieczór wyłoniony został mistrz Polski FIFA 17 Ultimate Team.

Prestiżowy tytuł padł łupem Miłosza Bogdanowskiego, znanego jako „milosz93”. Gracz ALSEN Team od początku turnieju prezentował bardzo równą formę, a w jego finale pokonał Marcina „mRN-a” Sczesa.


Wielki finał rozpoczął się od meczu rozgrywanego na Xbox One. „Milosz93” dość łatwo strzelił rywalowi cztery gole, a pole oddał nieco dopiero pod koniec spotkania, samemu tracąc dwie bramki. W drugim meczu, który rozegrano na PS4, nowy mistrz Polski wygrał skromnie 1:0.


- Czuję wielką radość. W końcu jestem jedynym mistrzem Polski. Do tej pory miałem dwa takie tytuły, ale były to lata, w których mistrzów mieliśmy kilku. Super sprawa. W pierwszym trochę się rozluźniłem przy prowadzeniu 4:0. Myśli odeszły w inną stronę, zamiast być skupionym na spotkaniu. Na szczęście w drugim meczu naprawiłem to - przyznał zwycięzca.

Nagroda pieniężna dla nowego mistrza wyniosła 5 tysięcy złotych.


Najlepsza ósemka turnieju:

1.
milosz93
2. mRN
3. Damie
4. Wirtuoz
5-8. bejott, Joker19, Riptorek, natsu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy