Znamy zastępcę Carvajala na Euro!

Znamy zastępcę Carvajala na Euro!
Jarosław Chajduś
Jarosław Chajduś
Źródło: ESPN

Vicente Del Bosque poinformował, kto zastąpi Daniego Carvajala na Euro, jeśli piłkarz nie zdąży wykurować się na turniej.

Do urazu doszło podczas finału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt i Atletico. Hiszpan musiał przedwcześnie zejść z boiska i w najbliższych dniach pojawi się diagnoza.

Jeśli trener nie będzie mógł skorzystać z 24-latka, na Mistrzostwa Europy pojedzie defensor Arsenalu, Hector Bellerín.

- Wszystko zależy od tego, co powiedzą medycy - przyznał Del Bosque.

- Bellerín zostaje ze składem, dopóki nie poznamy diagnozy - dodał.

- Brałem też pod uwagę Mario Gaspara (Villareal), ale musimy osiągnąć stabilność i zwrócić uwagę na to, że obóz treningowy miał pomóc w przygotowaniom na turniej. Dlatego zostaje Bellerín.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy