Żuraw: Dwumecz ze Standardem pokaże, jakie mamy szanse na awans

Żuraw: Dwumecz ze Standardem pokaże, jakie mamy szanse na awans fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lech Poznań

Szkoleniowiec Lecha Poznań Dariusz Żuraw zabrał głos w kwestii czwartkowego meczu Ligi Europy, w którym to jego podopieczni zmierzą się ze Standardem Liège.

W czwartkowy wieczór rozegrane zostaną mecze 3. kolejki fazy grupowej Ligi Europy. W jednym ze spotkań zaprezentuje się jedyny przedstawiciel Ekstraklasy w tych rozgrywkach, Lech Poznań.

Podopieczni Dariusza Żurawia podejmą u siebie Standard Liège.

- Pierwsze dwa mecze przegrali i można by wnioskować, że są trochę słabsi od Benfiki czy Rangersów. Ja cały czas uważam, że jest to bardzo mocna drużyna. Nawet pomimo tego że mają w swoim składzie kilka absencji. Te dwa mecze pokażą nam w jakim miejscu jesteśmy oraz czy mamy szanse na awans - przyznał.

Na korzyść wicemistrzów Polski działa fakt, że poradzili sobie z problemami kadrowymi.

- Praktycznie wszyscy nasi piłkarze są gotowi do gry. W takim sytuacjach wybranie jedenastki nie jest więc problemem. Jedynym zawodnikiem, który trenuje jeszcze indywidualnie, jest Bohdan Butko - dodał.

Początek czwartkowego meczu o godzinie 18:55.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy