Zwiastun FIFA 23. Do ostatniej gry z serii trafi najbardziej realistyczny tryb kariery w historii [WIDEO]

Zwiastun FIFA 23. Do ostatniej gry z serii trafi najbardziej realistyczny tryb kariery w historii [WIDEO] fot. EA Sports
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: EA Sports

EA Sports zaprezentowało zwiastun gry FIFA 23. Twórcy chwalą się technologią Hypermotion 2 czy wprowadzeniem crossplaya.

W maju dowiedzieliśmy się, że najbliższa edycja będzie ostatnią z serii FIFA. Poszło o prawa do nazwy, które oczywiście rości sobie Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej. Strony się nie dogadały i w związku z tym będziemy świadkami narodzin nowego tworu - EA Sports FC.

Mając to wszystko na uwadze, ostatnia gra z legendarnej serii ma być tą zdecydowanie najlepszą. Przynajmniej tak reklamuję ją twórcy.

W zapowiedzi możemy przeczytać między innymi, że przed nami najbardziej realistyczny tryb kariery w historii. Poza tym nachodzą przełomowe nowinki techniczne.

Zastosowana ma zostać technologia Hypermotion2, które zadba o to, aby realizm był na jeszcze wyższym poziomie. Crossplay pozwoli kontynuować rozgrywkę na innych platformach.

Najważniejszą wiadomością bez wątpienia jest fakt, że do gry zostaną dodane turnieje mistrzostw świata mężczyzn oraz kobiet. I nie będziemy musieli za to płacić, tak jak miało to miejsce przed laty.

Premierę zaplanowano na 30 września.

Więcej na temat: FIFA FIFA 23 Gry EA Sports Wideo

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy