Reprezentacja Polski prowadzi z Mołdawią. Arkadiusz Milik się przełamał

Polska w trzecim meczu eliminacji do EURO 2024 mierzy się z Mołdawią. W dwunastej minucie wynik zawodów otworzył Arkadiusz Milik.

20 czerwca 2023 roku to jeden z najlepszych dni w życiu środkowego napastnika. Juventus dzisiaj zdecydował się na jego wykup, a około godzinę po przedostaniu się tej informacji do mediów zawodnik zanotował trafienie.

Po początkowym chaosie w poczynaniach obu ekip byliśmy świadkami natarcia ze strony biało-czerwonych.

W dwunastej minucie piłkę w pole karne zacentrował Przemysław Frankowski, gdzie tuż przed linią końcową ustawiony był Robert Lewandowski. Kapitan zespołu odegrał głową bliżej środka „szesnastki”, a tam do strzału lewą nogą złożył się Arkadiusz Milik.

Mimo że atakujący uderzył nieczysto, to zdołał przenieść futbolówkę nad bramkarzem i od tego momentu Polacy prowadzą 1:0.

29-latek przełamał się w kadrze narodowej po siedmiomiesięcznym czasie posuchy bramkowej.