OFICJALNIE: Nowy pomocnik Wisły Kraków
2017-08-10 15:21:26; Aktualizacja: 8 lat temu
Vullnet Basha został nowym zawodnikiem Wisły Kraków.
Urodzony w Szwajcarii jednokrotnyreprezentant Albanii związał się z „Białą Gwiazdą” umowądo 30 czerwca 2018 roku z opcją jej przedłużenia o kolejne 12miesięcy.
27-letnidefensywny pomocnik większą część swojej kariery spędził wewspomnianej Szwajcarii, gdzie występował w Lausanne Sports,Grasshoppersie, Neuchâtel Xamax oraz Sionie.Najwięcej spotkań rozegrał w koszulce tego pierwszego (65,strzelił w nich cztery gole). Popularne
W 2014 roku Bashatrafił na wypożyczenie do Realu Saragossa, występując następniew dwóch innych hiszpańskich klubach - Ponferradinie i Murcii. Jegobilans z poprzedniego sezonu w barwach tej ostatniej to 20 meczów,gol i asysta w Segunda División. Nie były to szczęśliwe rozgrywkidla jego byłego zespołu, ponieważ spadł on na trzeci hiszpańskiszczebel. Z końcem czerwca 27-latek opuścił jego szeregi.
Jeśli chodzi owspomniany występ w albańskiej kadrze, Basha zanotował go w 2014roku, pojawiając się na boisku w meczu towarzyskim z Armenią.
To dziewiąte letnie wzmocnienie Wisły. Wcześniej jej szeregi zasilili Fran Vélez, Kamil Wojtkowski, Tibor Halilović, Zoran Arsenić, Julián, Martin Kostal, Zé Manuel oraz Carlos López.









![Ofensywny pomocnik odszedł z Wisły Kraków. Będzie grał w trzeciej lidze [OFICJALNIE]](img/photos/91759/170x113/wisla-krakow.jpg)









![Puchar Narodów Afryki 2025 czas zacząć! Składy na Maroko – Komory [OFICJALNIE]](img/photos/88372/90x60/maroko.jpg)

![Młody skrzydłowy zapracował na kontrakt w Widzewie Łódź [OFICJALNIE]](img/photos/95892/90x60/widzew-lodz.jpg)


![FC Barcelona z ósmym zwycięstwem z rzędu w LaLidze, a Lamine Yamal odpowiedział kibicom Villarrealu [WIDEO]](img/photos/113815/90x60/lamine-yamal.jpg)

![Młody skrzydłowy zapracował na kontrakt w Widzewie Łódź [OFICJALNIE]](img/photos/95892/170x113/widzew-lodz.jpg)





