Eto’o szuka drogi ucieczki. Jeden klub już mu odmówił

rok temu
Eto’o szuka drogi ucieczki. Jeden klub już mu odmówił
fot. Wikipedia

Grêmio Porto Alegre miało możliwość sprowadzenia Samuela Eto’o.

Szkoleniowiec Grêmio Porto Alegre, Renato Portaluppi, potwierdził, że rozmawiał z prezydentem klubu Romildo Bolzaną na temat możliwości zakontraktowania legendarnego Kameruńczyka, Samuel Eto’o.

Trener przyznał w rozmowie z brazylijskimi dziennikarzami, że został wezwany przez prezydenta klubu na rozmowę w tej sprawie. Portaluppi nie chciał jednak wyjawić, co konkretnie przesądziło o niezłożeniu oferty za Kameruńczyka.

- Prezydent wezwał mnie na rozmowę na temat Eto’o. Mamy bardzo dobre kontakty, wymieniamy się pomysłami, jednak niektóre rzeczy powinny pozostać w klubie i nie chcę o nich mówić. To była rozmowa pomiędzy mną i prezydentem – przyznał Portaluppi. 

Samuel Eto’o pragnie opuścić turecki Antalyaspor ze względu na opóźnienia związane z wypłatą należności, dlatego jego usługi zostały zaoferowane Brazylijczykom. Pomimo toczącej się w klubie dyskusji na ten temat, Grêmio postanowiło nie korzystać z propozycji.

Zeszłoroczni zwycięzcy Copa Libertadores poszukują piłkarza, który będzie w stanie zastąpić Lucasa Barriosa. Szkoleniowiec klubu nie chciał podać konkretnych nazwisk, ale poszukuje on przede wszystkim piłkarzy zmotywowanych do odnoszenia sukcesów.

- Mentalność musi być zgodna z zespołem, nowy piłkarz powinien skupić się na zdobywaniu trofeów. Transfery z klubu i do klubu są normalne w piłce nożnej. Jednak zawodnicy, którzy do nas przychodzą, na pewno będą posiadać wolę zwyciężania – powiedział Renato Portaluppi.


ŹRÓDŁO
Correio Do Povo
TAGI: Brazylia Turcja Kamerun Grêmio Porto Alegre Antalyaspor Kulübü Samuel Eto'o Fils
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.