Legia negocjuje transfer reprezentanta Polski. Możliwa wymiana!

9 miesięcy temu
Legia negocjuje transfer reprezentanta Polski. Możliwa wymiana!

Legia Warszawa nie rezygnuje w walce o Przemysława Frankowskiego.

Po zaciętej rywalizacji do samego końca rozgrywek Legii Warszawa udało się sięgnąć po mistrzostwo Polski, ale klub już zapatruje się w przyszłość. Celem warszawian jest wzmocnienie zespołu, by awansować do europejskich pucharów i już teraz klub walczy o pozyskanie nowych graczy. Dziennikarz „Przeglądu Sportowego” Tomasz Włodarczyk informuje, że „Wojskowi” poszukują sposobu na to, by Przemysław Frankowski trafił na Łazienkowską.

23-latek nie od dziś znajduje się na celowniku Legii. Już kilka tygodni temu pojawiły się spekulacje o ofercie stołecznej ekipy, która mogła przekraczać nawet milion euro. Przed warszawianami nie lada wyzwanie, ponieważ gracz wzbudza już zainteresowanie za granicą, ale zdaniem Włodarczyka klub nie traci wiary i wciąż walczy o optymalne rozwiązanie.

Legia miała zaproponować nawet wymianę zawodników. W zamian za Frankowskiego do Białegostoku miałby się przenieść Konrad Michalak. Skrzydłowy jest wychowankiem ekipy z Łazienkowskiej i również występuje na skrzydle, dzięki czemu mógłby z miejsca zastąpić reprezentanta Polski w Jagiellonii. Oddając swojego zawodnika Legia chciałaby jednak zapewnić sobie procent z kwoty przyszłego transferu.

Do sprawy na Twitterze odniósł się też znany polski agent piłkarski - Cezary Kucharski. Jego zdaniem Michalak nie przeniesie się do Białegostoku, ale Włodarczyk podkreśla, że wymiana jest na razie jedynie pomysłem w rozmowach między klubami.

Frankowski będzie musiał zdecydować czy spróbować swoich sił za granicą, czy też zostać dłużej w Polsce i powalczyć z Legią o awans do Ligi Mistrzów. Do tej pory zainteresowanie 23-latkiem wykazywały takie ekipy jak Borussia Dortmund, Galatasaray, SM Caen czy nawet zespoły z Major League Soccer.ŹRÓDŁO
Tomasz Włodarczyk | Twitter
TAGI: Przemysław Frankowski Konrad Michalak Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Polska
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0528 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.