Podwyższona oferta za Piątka!

3 miesiące temu
Podwyższona oferta za Piątka!
fot. FotoPyk

Genoa miała otrzymać nową ofertę za Krzysztofa Piątka.

Wyścig po Polaka zaczął się na dobre. Znakomita forma na początku sezonu wystarczyła, by włoskie ekipy wpadły w zachwyt nad napastnikiem i chcą uprzedzić konkurentów. Dyrektor sportowy „Rossoblu” wyznał, że zespoły z Półwyspu Apenińskiego nie tylko obserwują gracza, ale i składają już zapytania w jego sprawie, a o krok dalej idzie Napoli.

Prezydent „Partenopeich” otwarcie wyznał, że rozmawiał z działaczami Genoi na temat potencjalnego transferu i zapowiadał, że planuje w najbliższym czasie się z nimi spotkać. Długo nie trzeba było czekać na konsekwencje tych słów. „La Gazzetta dello Sport” informuje, że niedługo po nich do Genui wysłana została nowa propozycja, która ma przekonać klub do sprzedaży.

Media z Italii wcześniej przekazywały, iż Napoli zaproponowało 25 milionów euro za byłego gracza Cracovii. Teraz oferta jest już znacznie wyższa, ponieważ zdaniem wspomnianego dziennika opiewa ona na wartość 35 milionów. Ponadto wraz z nią ustalono termin spotkania prezydentów klubów - Aurelio De Laurentiisa oraz Enrico Preziosiego.

Na ten moment nie ma jednak mowy o porozumieniu. Genoa kategorycznie sprzeciwia się sprzedaży gracza w połowie rozgrywek. Z obecną formą Piątek może się okazać kluczową postacią również na dalszym etapie sezonu, nie mówiąc już o tym, że z każdym kolejnym golem rosnąć będzie jego wartość. Na Stadio Luigi Ferraris wierzą, iż przyszłego lata będą mogli sprzedać Polaka za znacznie większe pieniądze.

Taka postawa nie powoduje jednak rezygnacji u zainteresowanych. Negocjując już teraz mogą sobie zapewnić pierwszeństwo, co będzie bardzo istotne biorąc pod uwagę to, że Piątka obserwują skauci z całej Europy.ŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport
TAGI: Krzysztof Piątek SSC Napoli Genoa CFC Polska Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.