Nilmar jednak wróci do ojczyzny?
2012-01-23 15:55:24; Aktualizacja: 13 lat temu
Napastnikiem z Brazylii zainteresowane jest kilka dużych klubów, ostatnio dołączył do nich São Paulo FC.
27-letni snajper nie ma w tym sezonie łatwego życia i od pierwszego meczu ligowego głównie zawodzi, zdobywając tylko dwie bramki w dziewięciu spotkaniach najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii.
Szansą na odbudowanie dyspozycji miały być przenosiny do Tottenhamu lub AS Romy, jednak ten pierwszy klub nie złożył żadnej oferty, a dwie propozycje rzymskiej drużyny zostały odrzucone przez zarząd hiszpańskiego zespołu, znajdującego się obecnie w strefie spadkowej Primera Division.
Agent zawodnika jest otwarty na negocjacje i mimo stwierdzenia Villarrealu, iż brazylijskiego klubu nie stać na Nilmara, (o czym pisaliśmy tutaj) to kwota, która mogłaby zainicjować negocjacje z São Paulo FC miałaby osiągnąć 8 milionów euro, co jest ceną o ponad połowę niższą od rynkowej wartości zawodnika, która wynosi około 20 milionów euro.Popularne


















![Prawdziwy lis pola karnego. Jamie Vardy otworzył dorobek bramkowy w Serie A [WIDEO]](img/photos/112031/90x60/vardy.jpg)


![Niespodzianka w Premier League. Liverpool poza TOP 5 [WIDEO]](img/photos/104925/90x60/arne-slot.jpg)
![Jakub Stolarczyk błysnął w Championship. Polak obronił rzut karny [WIDEO]](img/photos/112030/90x60/stolarczyk.jpg)



![Wymuszona zmiana tuż przed meczem. Kontuzja piłkarza Korony Kielce [OFICJALNIE]](img/photos/105009/170x113/hubert-zwozny.jpg)




