Kulisy relacji Ronaldo z Mourinho

3 lata temu
Kulisy relacji Ronaldo z Mourinho

Nowa książka poświęcona Cristiano Ronaldo ujawnia szczegóły jego relacji z José Mourinho.

Według fragmentów książki Guillema Balague, stosunki pomiędzy "CR7" a obecnym menedżerem Chelsea były bardzo napięte, zwłaszcza w końcowej fazie rządów "Mou" w Madrycie. 

Podczas ćwierćfinału Pucharu Króla w styczniu 2013 roku ówczesny szkoleniowiec "Królewskich" kilkukrotnie zwrócił uwagę reprezentantowi Portugalii, by ten wrócił się i pomógł swoim kolegom w defensywie. Mourinho miał też za złe największej gwieździe zespołu, że pośpieszył wykonywanie rzutu z autu, przez co Mesut Özil stracił piłkę i doprowadził do stworzenie przez Valencie okazji bramkowej i wyrównania stanu meczu.

Po zakończeniu spotkania "The Special One" skrytykował Cristiano za niezastosowanie się do jego poleceń. Napastnik wybuchł gniewem i odpowiedział trenerowi: "Po tym wszystkim, co zrobiłem dla ciebie, ty tak mnie traktujesz? Jak śmiesz tak do mnie mówić!". Po tych słowach w szatni zapanowała głucha cisza, a Mourinho, chcąc uspokoić sytuację, złagodził swoje uwagi. "Mówiłem to do całego zespołu, ponieważ cały zespół potrzebował cię z tyłu".

Rozmowa pomiędzy trenerem a zawodnikiem nieco się uspokoiła, lecz na koniec Ronaldo ponownie wybuchł gniewem i zaatakował swojego rodaka. "Wiesz, wielu tutaj myśli podobnie jak ja, ale nie mają jaj, by to powiedzieć". Inne źródła twierdzą, że "CR7" został powstrzymany przez swoich kolegów z drużyny przed użyciem siły wobec Mourinho. ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro José Mourinho Real Madryt CF Chelsea FC Portugalia Hiszpania Anglia

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klient.dhosting.pl/transfery/transfery.info/public_html/news.php on line 529
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.