Poważne kłopoty Djilobodjiego
2016-03-21 19:55:05; Aktualizacja: 9 lat temu
Sprawą Papy'ego Djilobodjiego zajmie się DFB.
Niemiecki Związek Piłkarski zdecydował się interweniować, ponieważ zachowanie Senegalczyka zostało okrzyknięte w niemieckich mediach mianem niegodnego profesjonalnego sportowca. Chodzi o sytuację z ligowego meczu z Mainz, kiedy piłkarz po jednej z walk o piłkę z Pablo de Blasisem po akcji wykonał w kierunku Argentyńczyka gest poderżnięcia gardła.
Komisja dyscyplinarna ligi postanowiła zbadać całą sprawę po tym, jak sędzia Manuel Grafe przyznał w pomeczowym raporcie, że nie widział tego zajścia. Obrońcę czeka teraz najprawdopodobniej przerwa w grze.
Djilobodji do Chelsea przeszedł zeszłego lata za cztery miliony funtów z Nantes, ale zdołał wystąpić w zaledwie jednym meczu Pucharu Ligi i zimą został szybko wypożyczony do Werderu. Jose Mourinho przyznał nawet, że nie miał nic wspólnego ze sprowadzeniem gracza.



![Dostał czerwoną kartkę za... uderzenie kolegi z zespołu. Piłkarz Evertonu odniósł się do sytuacji [OFICJALNIE]](img/photos/112933/170x113/keane-pickford-gueye.jpg)




![Hitowego „transferu” do reprezentacji Haiti nie będzie. Piłkarz z ponad setką występów w Premier League wydał oświadczenie [OFICJALNIE]](img/photos/112932/170x113/allan-saint-maximin.jpg)


![Dostał czerwoną kartkę za... uderzenie kolegi z zespołu. Piłkarz Evertonu odniósł się do sytuacji [OFICJALNIE]](img/photos/112933/90x60/keane-pickford-gueye.jpg)




![Hitowego „transferu” do reprezentacji Haiti nie będzie. Piłkarz z ponad setką występów w Premier League wydał oświadczenie [OFICJALNIE]](img/photos/112932/90x60/allan-saint-maximin.jpg)



