Oficjalnie: Mané w Liverpoolu
2016-06-28 13:13:13; Aktualizacja: 9 lat temu
Sadio Mané został piłkarzem Liverpoolu.
Klub z Anfield potwierdził, że Senegalczyk złożył dziś podpis pod długoterminową umową, nie zdradzając długości jej obowiązywania. Wcześniej pozytywnie przeszedł testy medyczne.
"The Reds" zapłacili za 24-latka 30 milionów funtów, które powędrowało na konto Southampton. Kwota ta może wzrosnąć po spełnieniu niektórych warunków. Mowa o sukcesach drużyny i osiągnięciach samego zawodnika.
Skrzydłowy do Anglii przeniósł się za nieco ponad 11 milionów funtów w 2014 roku z Red Bull Salzburg, który z kolei nabył go dwa lata wcześniej z francuskiego Metz. W poprzednim sezonie Mané wystąpił w 37 meczach Premier League, strzelając 11 goli i asystując przy siedmiu.Popularne
To trzeci letni transfer Jurgena Kloppa. Wcześniej sprowadzono Lorisa Kariusa i Joela Matipa.













![Jagiellonia Białystok uciekła spod topora. Gol w ostatniej akcji meczu! [WIDEO]](img/photos/112408/170x113/jagiellonia.jpg)

![A mogło być tak pięknie... Lech Poznań roztrwonił dwubramkowe prowadzenie i przegrał [WIDEO]](img/photos/112405/170x113/rayo.jpg)
![Taki wieczór musiał przyjść... Tak wygląda ranking UEFA po meczach polskich klubów [OFICJALNIE]](img/photos/112275/170x113/marek-papszun.jpg)




![Jagiellonia Białystok uciekła spod topora. Gol w ostatniej akcji meczu! [WIDEO]](img/photos/112408/90x60/jagiellonia.jpg)

![A mogło być tak pięknie... Lech Poznań roztrwonił dwubramkowe prowadzenie i przegrał [WIDEO]](img/photos/112405/90x60/rayo.jpg)
![Taki wieczór musiał przyjść... Tak wygląda ranking UEFA po meczach polskich klubów [OFICJALNIE]](img/photos/112275/90x60/marek-papszun.jpg)



