Oficjalnie: Dawidowicz zmienia klub
2016-08-12 20:13:03; Aktualizacja: 9 lat temu
Paweł Dawidowicz opuszcza Benfikę.
Reprezentant Polski najbliższy sezon spędzi w VfL Bochum, drużynie grającej w drugiej Bundeslidze. Co istotne, Niemcy zapewnili sobie możliwość wykupienia go latem przyszłego roku.
21-latek od 2014 roku jest piłkarzem Benfiki, ale dotychczas występował jedynie w drugiej drużynie. Wydawało się, że niebawem otrzyma szansę w pierwszym zespole mistrza Portugalii, bowiem to z nim rozpoczął przygotowania do nadchodzących rozgrywek i był chwalony przez tamtejsze media.
Ostatecznie środkowy obrońca, który znalazł się w szerokiej kadrze na Euro 2016, nie przekonał do siebie sztabu szkoleniowego lizbońskiej drużyny i zmienia otoczenie.


![Bardzo udany debiut Endricka w nowym klubie. Gol na wagę awansu do 1/8 finału [WIDEO]](img/photos/114429/170x113/endrick.jpg)







![Bardzo udany debiut Endricka w nowym klubie. Gol na wagę awansu do 1/8 finału [WIDEO]](img/photos/114429/90x60/endrick.jpg)











