10 najszybszych zawodników początku sezonu LaLiga

10 najszybszych zawodników początku sezonu LaLiga fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: LaLiga

LaLiga przedstawiła zestawienie najszybszych zawodników początku sezonu 2019/2020 ligi hiszpańskiej.

Za nami trzy kolejki LaLiga. Tabeli przewodzi Atlético Madryt, które jako jedyne zdobyło komplet dziewięciu punktów. Za podopiecznymi Diego Simeone są Athletic Club, Sevilla oraz Levante.

Jeśli chodzi o najszybszych piłkarzy, na razie najlepszy wynik zaliczył Iñaki Williams. Gwiazdor Athletic Club w trakcie jednego ze sprintów zanotował prędkość 34,35 km/h. 25-letni napastnik wyprzedza Ezequiela Ávilę z Osasuny oraz Ferlanda Mendy'ego z Realu Madryt.

„Królewscy” mają trzech przedstawicieli w dziesiątce - najwięcej z całej stawki. Oprócz 24-letniego lewego obrońcy są w niej Gareth Bale i Sergio Reguilón.

Najszybsi piłkarze w LaLiga:

Inaki Williams (Athletic Club): 34,37 km/h;
Ezequiel Avila (Osasuna): 34,01 km/h;

Ferland Mendy (Real Madryt): 33,90 km/h;

Rodrigo Tarin (Leganes): 33,73 km/h;

Gareth Bale (Real Madryt): 33,60 km/h;

Sergio Reguilon (Real Madryt): 33,53 km/h;
Diego Costa (Atletico Madryt): 33,46 km/h;

Youssef En-Nesyri (Leganes): 33,21 km/h;
Oscar de Marcos (Athletic Club): 33,11 km/h;

Joao Felix (Atletico Madryt): 32,94.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy