11-latek robi furorę w Liberii. Jego popisy śledzą kluby z Anglii oraz Hiszpanii

11-latek robi furorę w Liberii. Jego popisy śledzą kluby z Anglii oraz Hiszpanii fot. Comfreak | Pixxabay
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Football Club Gar’ou | Twitter

Eric „Godpower” Marshall to prawdopodobnie najmłodszy piłkarz, który wziął udział w oficjalnych rozgrywkach. Jak informuje jego klub Football Club Gar’ou, 11-latka już teraz obserwuje co najmniej kilka klubów, a 11 kwietnia z wizytą przybyli agenci zatrudnieni przez Ajax.

Wszystko zaczęło się 8 marca, gdy w 90. minucie wtedy jeszcze 10-latek został wprowadzony na plac gry w meczu z Perry Street Defender na poziomie czwartej ligi. Aktualnie ma on na swoim koncie już trzy spotkania w tamtejszych rozgrywkach. W tym ostatnim, z Haifia FC, spędził na boisku 80 minut.

Po zakończeniu zawodów jego klub opublikował zdjęcie, a na którym obok gracza znajdują się agenci, którzy pośredniczą w transferach do Ajaksu. W ich ocenie tego dnia był on najlepszy.

Według nieoficjalnych informacji jest to najmłodszy zawodnik, który kiedykolwiek wziął udział w oficjalnych rozgrywkach.

Eric „Godpower” Marshall występuje na pozycji pomocnika. Wyróżnia się przede wszystkich techniką oraz wizją gry. Nie brakuje również porównań do legendarnego George’a Weaha.

Football Club Gar’ou zapewnia, że już teraz wzbudza on zainteresowanie klubów z Anglii, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Brazylii, Egiptu czy Ghany.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy