11-latek robi furorę w Liberii. Jego popisy śledzą kluby z Anglii oraz Hiszpanii

11-latek robi furorę w Liberii. Jego popisy śledzą kluby z Anglii oraz Hiszpanii fot. Comfreak | Pixxabay
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Football Club Gar’ou | Twitter

Eric „Godpower” Marshall to prawdopodobnie najmłodszy piłkarz, który wziął udział w oficjalnych rozgrywkach. Jak informuje jego klub Football Club Gar’ou, 11-latka już teraz obserwuje co najmniej kilka klubów, a 11 kwietnia z wizytą przybyli agenci zatrudnieni przez Ajax.

Wszystko zaczęło się 8 marca, gdy w 90. minucie wtedy jeszcze 10-latek został wprowadzony na plac gry w meczu z Perry Street Defender na poziomie czwartej ligi. Aktualnie ma on na swoim koncie już trzy spotkania w tamtejszych rozgrywkach. W tym ostatnim, z Haifia FC, spędził na boisku 80 minut.

Po zakończeniu zawodów jego klub opublikował zdjęcie, a na którym obok gracza znajdują się agenci, którzy pośredniczą w transferach do Ajaksu. W ich ocenie tego dnia był on najlepszy.

Według nieoficjalnych informacji jest to najmłodszy zawodnik, który kiedykolwiek wziął udział w oficjalnych rozgrywkach.

Eric „Godpower” Marshall występuje na pozycji pomocnika. Wyróżnia się przede wszystkich techniką oraz wizją gry. Nie brakuje również porównań do legendarnego George’a Weaha.

Football Club Gar’ou zapewnia, że już teraz wzbudza on zainteresowanie klubów z Anglii, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Brazylii, Egiptu czy Ghany.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy