12 lat więzienia dla Daniego Alvesa?!

12 lat więzienia dla Daniego Alvesa?! fot. Florencia Tan Jun / SPP/SIPA USA/PressFocus
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Mundo Deportivo

Ester García, prawniczka reprezentująca ofiarę Daniego Alvesa, złożyła wniosek o maksymalny wymiar kary dla Brazylijczyka – informuje „Mundo Deportivo”.

Prokuratura w skierowanym wcześniej do sądu akcie oskarżenia zażądała wobec 40-latka dziewięciu lat pozbawienia wolności oraz dziesięciu lat nadzoru kuratora. Pokrzywdzona 23-latka domaga się z kolei 12 lat więzienia. Zgodziła się natomiast na odszkodowanie w wysokości 150 tysięcy euro.

Proces przed sądem w Barcelonie ma ruszyć na początku lutego przyszłego roku. Pełnomocniczka Daniego Alvesa Inés Guardiola, która zastąpiła w tej roli Cristóbala Martella, prawdopodobnie będzie dążyć do uzyskania wyroku uniewinniającego.

Sam oskarżony twierdzi, że do stosunku seksualnego w nocy z 30 na 31 grudnia 2022 roku w łazience klubu nocnego „Sutton” w stolicy Katalonii doszło za zgodą 23-letniej kobiety.

Były zawodnik „Blaugrany” przebywa w areszcie od 20 stycznia. Jego wnioski o zwolnienie trzykrotnie odrzucano ze względu na powagę zarzutów oraz obawę przed ucieczką za granicę.

Dani Alves w przeszłości występował między innymi w Sevilli, Barcelonie, Juventusie i Paris Saint-Germain. Ostatnio był związany z meksykańskim UNAM Pumas.

Pod względem liczby zdobytych trofeów zajmuje drugie miejsce w historii futbolu za Lionelem Messim.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy