150 tysięcy funtów tygodniowo dla Lo Celso. Pomocnik dogadany

150 tysięcy funtów tygodniowo dla Lo Celso. Pomocnik dogadany
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Estadio Deportivo

„Estadio Deportivo” pisze o porozumieniu w sprawie indywidualnego kontraktu między Tottenhamem a Giovanim Lo Celso.

Hiszpańscy dziennikarze donoszą, że „Koguty” zaproponowały pomocnikowi Realu Betis tygodniówkę na poziomie 150 tysięcy funtów (ponad osiem milionów funtów rocznie) i oferta została zaakceptowana przez zawodnika. Już wcześniej pojawiały się informacje sugerujące, że 23-letni Argentyńczyk chce przenieść się do Londynu.

Konsensus cały czas muszą osiągnąć jednak również kluby. Kilka tygodni temu BBC podawało, że Tottenham zaproponował za Lo Celso 60 milionów euro. W kontrakcie pomocnika z Betisem widnieje klauzula wykupu na poziomie 100 milionów. Klub z Andaluzji prawdopodobnie jest skłonny zejść z tej ceny, ale wszystko zależy od niego.

Lo Celso trafił do Sewilli w zeszłym roku. Na początku był tam wypożyczony, a z czasem Betis go wykupił. Łącznie z czasowym transferem Hiszpanie zapłacili za niego 25 milionów euro.

Dotychczasowy bilans Argentyńczyka w koszulce Betisu to 45 występów, 16 bramek i sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy