23-letni Amir Hossein Shirchi zmarł w wyniku zawału serca

23-letni Amir Hossein Shirchi zmarł w wyniku zawału serca fot. Kanisorn Pringthongfoo / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: Naft Gachsaran | farsnews

23-letni piłkarz z drugiej ligi irańskiej, Amir Hossein Shirchi, doznał zawału serca na boisku i zmarł w drodze do szpitala.

Do tragicznego zdarzenia doszło podczas poniedziałkowego meczu pomiędzy Shohada Babolsar a Naft Gachsaran. W 40. minucie spotkania zawodnik drużyny gospodarzy upadł na murawę bez kontaktu z przeciwnikiem. Mecz natychmiast przerwano, a piłkarza zabrano karetką do szpitala.

- Zawodnik doznał zatrzymania akcji serca. Dyspozytornia natychmiast się o tym dowiedziała, a zespół ratunkowy szybko przybył na miejsce zdarzenia. Pomimo usilnych starań personelu pogotowia ratunkowego i wykonania masażu serca oraz defibrylacji elektrycznej, reanimacja nie przyniosła rezultatu i ten młody człowiek zmarł - powiedział szef lokalnego departamentu ratunkowego Syed Kazem Jalilian, cytowany przez portal farsnews.

Natomiast na profilu klubu Naft Gachsaran na Instagramie zamieszczono nagranie ze zdarzenia i napisano:

„Gachsaran Club opłakuje niespodziewaną śmierć tego młodego sportowca. Składamy kondolencje na ręce klubu i najbliższych zawodnika”.

Amir Hossein Shirchi był zawodnikiem Shohada Babolsar od września 2022 roku. Grał na pozycji skrzydłowego. Wcześniej występował między innymi dla: FC Darya Babol, Shahr Khodrou, Javan Novin Sari oraz Khooneh Mazandaran.

Więcej na temat: Amir Hossein Shirchi Iran Śmierć

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy