35-latek następcą Osimhena w Lille?!

35-latek następcą Osimhena w Lille?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano | France Football | Filip Cieśliński (Twitter)

Fabrizio Romano, a także francuskie media informują zgodnie, że wkrótce nowym piłkarzem Lille powinien zostać Burak Yılmaz.

W czasie gdy władze LOSC przygotowują jedną z największych operacji sprzedażowych w dziejach klubu, Luis Campos stara się o wzmocnienia. Jak podaje Fabrizio Romano, dosyć niespodziewanie następcą będącego o krok od przenosin do SSC Napoli Victora Osimhena najprawdopodobniej będzie doświadczony atakujący Beşiktaşu.

35-letni Yılmaz, bo o nim mowa, do ekipy ze Stambułu wrócił w styczniu 2019 roku, żegnając się tym samym z Trabzonsporem. W dobiegającej końca kampanii pełnił on rolę kapitana drużyny, w barwach której rozegrał 26 spotkań, siedmiokrotnie asystował i 14 razy wpisał się na listę strzelców.

Z uwagi na zaległości finansowe, „Czarne Orły” w ramach rekompensaty pozwolą środkowemu napastnikowi na wolny transfer. O tym, że operacja jest bliska finalizacji świadczy fakt, że gracz pożegnał się już z klubowymi kolegami oraz sztabem szkoleniowym.

Według włoskiego dziennikarza 59-krotny reprezentant Turcji z Lille zwiąże się do 30 czerwca 2022 roku, a porozumienie w tej sprawie zostało już osiągnięte. Jeśli zatem informacje się sprawdzą, Yılmaz powiększy turecką kolonię we francuskiej ekipie, która już teraz jest reprezentowana przez Mehmeta Çelika, Ferhata Çoğalana oraz Yusufa Yazıcıego, a wiele wskazuje, że wkrótce to grono jeszcze się rozszerzy. Uwagę czwartej siły Ligue 1 skradł bowiem blisko 18-letni środkowy pomocnik Galatasaray - Mustafa Kapı.

Pamiętajmy również, że z LOSC tego lata odszedł także Loïc Rémy, a więc autor 14 trafień w 30 występach. Zważywszy na ten fakt, wydaje się, że to nie koniec wzmocnień drużyny prowadzonej przez Christophe’a Galtiera.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy