95-minutowe wypożyczenie piłkarza WHU

95-minutowe wypożyczenie piłkarza WHU
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Transfery.info | BBC

Napastnik West Hamu United Elliot Lee powrócił na Upton Park po kilkudniowym pobycie w Southend United.

19-letni piłkarz, który od najmłodszych lat szkolił się w akademii "Młotów", został wysłany przez londyński klub na tymczasowy okres do ekipy z League Two (czwarty szczebel angielskich rozgrywek). Właśnie w Southend zawodnik miał rozwijać swoje umiejętności, odgrywając podstawową rolę w zespole.

Niestety, zły los pokrzyżował plany Elliotowi. Podczas jednej z sesji treningowych nastolatek nabawił się urazu uda, który wyklucza go na dłuższy czas z gry.

- Wszelkie formalności zostały dokonane w piątek około godziny 10:30. Godzinę później rozpoczął się trening, na którym Elliot uczestniczył. Pięć minut po dwunastej dowiedzieliśmy się, że doznał kontuzji uda. To naprawdę bardzo pechowa sytuacja - powiedział Phil Brown, szkoleniowiec United.

- Mamy jednak nadzieję, że w styczniu lub lutym West Ham pozwoli mu grać u nas ponownie. Jego uraz jest poważny, po przez 10 lub 12 tygodni będzie musiał odpocząć od futbolu. Musieliśmy tym razem anulować wypożyczenie, ale wierzymy, że w przyszłości zobaczymy go u nas - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy