A może jednak… transfer Cristiano Ronaldo?! Ważne spotkanie w Lizbonie

A może jednak… transfer Cristiano Ronaldo?! Ważne spotkanie w Lizbonie
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footmercato.net

Zdaniem Footmercato.net Cristiano Ronaldo poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością w Juventusie.

W piątek turyńczycy pożegnali się z Ligą Mistrzów, odpadając w 1/8 finału z Olympique’em Lyon. Niedługo po tym z klubu odszedł Maurizio Sarri. Władze Juventusu błyskawicznie podjęły decyzję dotyczącą jego następcy, dając szansę Andrei Pirlo, który pierwotnie miał prowadzić w nowym sezonie drużynę U-23.

Kontrakt 35-letniego Ronaldo z Juventusem jest ważny do 30 czerwca 2022 roku. Jak pisze Footmercato.net, odejście z Turynu nie jest dla niego priorytetem, ale piłkarz myśli o takim kroku. Również przez niepowodzenie w Champions League. Andrea Agnelli przyznał niedawno, że jest pewny, iż Portugalczyk będzie dalej grał we włoskiej drużynie, lecz tak naprawdę wszystko zależy od doświadczonego atakującego.

Jak czytamy, Ronaldo poprosił zajmującego się jego interesami Jorge Mendesa o zorganizowanie wstępnych spotkań z przedstawicielami klubów, które mogłyby być nim zainteresowane. Opcje są jednak ograniczone, a jedną z niewielu realnych pozostaje Paris Saint-Germain.

Mendes utrzymuje dobre relacje z Leonardo, a więc dyrektorem sportowym PSG. Paryżanie tego nie potwierdzają, ale podobno panowie rozmawiali już na temat Ronaldo. W najbliższym czasie będzie to kontynuowane w Lizbonie, gdzie obaj zawitają przy okazji turnieju finałowego Ligi Mistrzów. Zobaczymy, co przyniesie to spotkanie.

Kilka dni temu „France Football” podawało, że Ronaldo już wcześniej brał pod uwagę przenosiny do PSG.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy