A może jednak… transfer Cristiano Ronaldo?! Ważne spotkanie w Lizbonie

A może jednak… transfer Cristiano Ronaldo?! Ważne spotkanie w Lizbonie
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footmercato.net

Zdaniem Footmercato.net Cristiano Ronaldo poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością w Juventusie.

W piątek turyńczycy pożegnali się z Ligą Mistrzów, odpadając w 1/8 finału z Olympique’em Lyon. Niedługo po tym z klubu odszedł Maurizio Sarri. Władze Juventusu błyskawicznie podjęły decyzję dotyczącą jego następcy, dając szansę Andrei Pirlo, który pierwotnie miał prowadzić w nowym sezonie drużynę U-23.

Kontrakt 35-letniego Ronaldo z Juventusem jest ważny do 30 czerwca 2022 roku. Jak pisze Footmercato.net, odejście z Turynu nie jest dla niego priorytetem, ale piłkarz myśli o takim kroku. Również przez niepowodzenie w Champions League. Andrea Agnelli przyznał niedawno, że jest pewny, iż Portugalczyk będzie dalej grał we włoskiej drużynie, lecz tak naprawdę wszystko zależy od doświadczonego atakującego.

Jak czytamy, Ronaldo poprosił zajmującego się jego interesami Jorge Mendesa o zorganizowanie wstępnych spotkań z przedstawicielami klubów, które mogłyby być nim zainteresowane. Opcje są jednak ograniczone, a jedną z niewielu realnych pozostaje Paris Saint-Germain.

Mendes utrzymuje dobre relacje z Leonardo, a więc dyrektorem sportowym PSG. Paryżanie tego nie potwierdzają, ale podobno panowie rozmawiali już na temat Ronaldo. W najbliższym czasie będzie to kontynuowane w Lizbonie, gdzie obaj zawitają przy okazji turnieju finałowego Ligi Mistrzów. Zobaczymy, co przyniesie to spotkanie.

Kilka dni temu „France Football” podawało, że Ronaldo już wcześniej brał pod uwagę przenosiny do PSG.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy