Aaron Ramsey podąży drogą Garetha Bale'a?! Oferta na stole

Aaron Ramsey podąży drogą Garetha Bale'a?! Oferta na stole fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tom Bogert | Daily Mail

Aaron Ramsey otrzymał propozycję podpisania kontraktu z Charlotte FC - poinformował Tom Bogert.

Juventus starał się bardzo długo zakończyć definitywne współpracę z reprezentantem Walii i dopiero przed kilkoma dniami udało się władzom klubu rozwiązać za porozumieniem stron obowiązujący kontrakt.

W ten sposób środkowy pomocnik wylądował na piłkarskim bezrobociu na miesiące przed rozpoczęciem mundialu w Katarze. Z tego też powodu musi stosunkowo szybko znaleźć nowego pracodawcę, by w odpowiedni sposób przygotować się do wzięcia udziału w Mistrzostwach Świata.

Mimo że Ramsey nie miał zbyt wiele okazji do wykazania się prezentowanymi umiejętnościami, to nie narzeka na brak interesujących propozycji.

Świadczy o tym między innymi informacja przekazana przez Toma Bogerta, który uważa, że były gracz Arsenalu ma na stole propozycję nawiązania współpracy z Charlotte FC.

Jeżeli 31-letni zawodnik przystałby na nią, obrałby identyczny kurs, jak jego reprezentacyjny kolega - Gareth Bale, który po rozstaniu z Realem Madryt związał się z innym zespołem z Major League Soccer - Los Angeles FC.

Walijczyk zastanawia się na razie nad otrzymaną ofertą, ponieważ chęć pozyskania go przejawia też OGC Nice.

Ramsey zakończył ubiegłe rozgrywki na łącznie osiemnastu rozegranych meczach, z czego trzynaście z nich zanotował na półrocznym wypożyczeniu w Rangersach, gdzie też zdobył dwie bramki i zaliczył dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy